17 Aralık 2009 Perşembe

Cin Ali & Cin Ayşe

İlk olarak bileklik yapmak için bu fikri düşünmüştüm ama kadife ipleri kesmeden kolye olarak deneyeyim dedim ve çok hoşuma gitti bende kolye olarak kalmasına karar verdim... Hem çok sade hem de sevimli birşey oldu:)


5 yorum:

inanirsakolurbence dedi ki...

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş adını da çok beğendim:)

cAt dedi ki...

cin ali cin ayşe demişsin ama ben sana ufak bir ipucu vereyim bu kullandığın miniklerin anlamını diyeyim sana :) benim de ucunda bu sevimli cinconlardan takılı bir kolyem var bi gün taktım gittim okula bi arkadaşım durdurdu oooo kedi hayırlı olsun sevgili yaptın da bizim niye haberimiz yok dedi nasıl ya ne alaka yok öyle bir şey dedim eee taktığın kolyenin anlamı o dedi hadii ya dedim bi daha da takmadım kısmetim kapanmasın diye :D

jeliboncuk dedi ki...

:) kedicim bilmiyodum valla anlamının böyle olduğunu neyse benim takmamda da bir sakınca yok zaten ozaman :p Sen takma ama :):)

Adsız dedi ki...

Is there anymore information you can give on this subject. It answers a lot of my questions but there is still more info I need. I will drop you an email if I can find it. Never mind I will just use the contact form. Hopefully you can help me further.

- Robson

jeliboncuk dedi ki...

Dear Robson; my e-mail is;

jeliboncuk@live.com

i can answer all your questions with pleasure. see u again.