10 Nisan 2009 Cuma

Mor Yıllar...Akşamüzeri çekmiştim bu fotoyu onun için renkler tam olarak belli olmuyor:( bazı boncuklar mor siyah ebruliydi mesela, ama yalnızca siyah gibi gözükmüşler.. Neyse şimdilik koyayım daha net bir fotoğraf çekersem değiştiririm.


Birde mor rengini ayrı bir severim:) Hele bu şarkıyla kimbilir nereye götürecek bizi bu renk...

5 yorum:

The Petersons dedi ki...

Hey, thanks for dropping by my site! I was going to send you and email, but don't speak your language and can't find your email address on your website:) You've got some cute stuff here, even if I can't read the words, LOL.

jeliboncuk dedi ki...

Thanks for comment and also let us advise your blog. I really sorry about language :) But you can translate by google, it works:)

The Petersons dedi ki...

Thanks for posting about my blog! I tried to leave a comment on the other site but couldn't. I noticed lots of new visitors :) Also, thanks for the tip about google translate. Hope you have a nice week.

jeliboncuk dedi ki...

hmm..
should register to leave a comment:(
but ı may write for you :)

ratatoule dedi ki...

bloguma bıraktığın tanışma mesajından sonra bende blogunu ziyaret etmek istedim ve bişey dikkatimi çekti,haddim olmadan sadece kişisel görüşümü belirtmek isterim,yaptıklarına verdiğin etiketleri tekrar gözden geçir çok güzel çok orjinal kolyeler yapmışsın,bunları insanların görmeleri için etiket olayını biraz daha genişlet derim hatta gerkiyorsa abart çünkü malum hepimiz internet ortamındayız ve aradıklarımızı kolay bulmak istiyoruz,mesela bu mor kolyeni etiket kısmını ingilizce hatta bildiğin başka diller varsa onlarlada yazki,insalar bloguna ulaşabilsin,sanırım çok abarttım neyse görüşürüz mervecim sevgiyle kal